درباره ما

درباره ما

ما در شرکت هورکا پک ، با تکیه بر تجربه درخشانمان در زمینه تامین مواد غذایی و بهداشتی رستوران ها ، هتل ها و کافه ها و صادرات به سایر کشور های جهان ، موفق به گسترش و افزایش تنوع در این صنعت شده ایم. امیدواریم بتوانیم در سال های آتی موجب افزایش نرخ صادرات هورکا در کشورمان بشویم.

انواع قهوه

اهداف ما

ما در شرکت هورکا پک ،با هدف ارائه با کیفیت ترین محصولات در صنعت های مختلف از جمله هتل، رستوران و کافه در تلاش هستیم تا این صنعت را در سطح بین المللی گسترش دهیم.امیداریم که توانسته باشیم در این مسیر نقش موثری برای سربلندی بیشتر کشورمان ایران ایفا کرده باشیم.

تعهد

از مهم ترین اهداف هر گروهی جلب اعتماد مشتریان میباشد. هورکا پک با رعایت تعهد به مشتریان توانسته جلب اعتماد مخاطبان خود داشته باشد.

صداقت

تیم هورکا پک موفق شده است با یکپارچگی و حفظ صداقت سازمانی موفق به گسترش و رشد این صنعت شده باشد.

کار گروهی

کارگروهی در هر سازمانی از اصول اساسی آن سازمان محسوب میشود این شرکت با تقویت توانایی های گروهی توانسته ضریب عملکرد ، سرعت و کیفیت کار را افزایش داده باشد.

دانش روز

علم و دانش کلیدی است که تمامی در ها با آن باز می شود.در شرکت هورکا پک با افزایش سطح دانش و به روز رسانی خود در تلاش هستیم تا به صنعت های روز دنیا نزدیک تر شویم.

96+

رضایت مشتری

796

پروژه انجام شده

6

دستاورد

100%

کیفیت

علی غنی

مدیریت


لورم ایپسوم یک متن ساختگی از صنعت چاپ است.

علی غنی

مدیریت


لورم ایپسوم یک متن ساختگی از صنعت چاپ است.

علی غنی

مدیریت


لورم ایپسوم یک متن ساختگی از صنعت چاپ است.

شماره تماس0919931316609199313166

درخواست مشاوره و فروش

از مشاوره تا فروش همراه شما هستیم.

برای سفارش از این فرم کمک بگیرید

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما سعی می کنیم در روزهای کاری ظرف 24 ساعت به تمام سوالات پاسخ دهیم.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .